Prosím zapněte JavaScript

Profesionální zhotovení protiplísňových a antibakteriálních nátěrů

Všude tam, kde je nutná z provozně-hygienických a optických důvodů ochrana proti napadeni houbou a plísní nabízí program EUROPAL vhodné řešení. Nátěry EUROPAL se výborně osvědčily v potravinářském průmyslu a při vyrobě nápojů.

EUROPAL 2000 představuje optimum vzhledem k trvanlivosti a lehkému zpracování při možnosti čistění vysokým tlakem. Odolný proti oděru - vysoce elastický - nenáchylný k znečištění - sametově bílý - vysoce kryjící. Ideální všude, kde se po dobu nátěru nacházejí otevřené potraviny. Může být nanášen přímo na polystyrén nebo jiné podobné izolační materiály.

Pro více informací nás kontaktujte na vekuban@email.cz nebo +420 607 877 941

Protiplísňový nátěr pro potravinářské provozy

Všude tam, kde je nutná z provozně-hygienických a optických důvodů ochrana proti napadeni houbou a plísní nabízí Program EUROPAL vhodné řešení. Nátěry EUROPAL 2000 se výborně osvědčily v potravinářském průmyslu a při vyrobě nápojů, jako např. v pivovarech a sladovnách, vinných sklepech, mlékárnách, sýrárnách, pekárnách, cukrovarech, výrobnách cukrovinek, masokombinátech a konzervárnách, velkokuchyních, jatkách, chladírnách a v řadě dalších provozů.

Protiplísňový nátěr pro pivovary a mlékárny

U prvé aplikace Europalu je třeba dodržet nátěr ve dvou vrstvách pro zaručení účinnosti fungicidní složky. Nátěr likviduje při průchodu vzdušné vlhkosti zárodky sporů plísní, fungicidní složka je dle zátěže prostoru účinná minimálně 5 let.

Následná obnova se provádí pouze nátěrem 1 vrstvy na původní případně opláchnutý nátěr, což následně značně zvyšuje jeho ekonomičnost vzhledem k časové účinnosti. Finální a vyschlý nátěr je možné omývat vodou.

Antibakteriální protiplísňový nátěr pro firmy a domácnosti

Nabízíme vysoce protiplísňový nátěrový výrobek Europal 2000. Je jeden z nejlepších výrobků na světě, který řeší problematiku plísní. Je vysoce ekologický a dá se použít do prostorů napadených plísněmi například v bytech, ve špaletách kolem oken, koupelnách, sprchových koutech, na nejchladnějších zdech v bytech a domech.

Cena za 1m2 začíná od 420,- Kč. Životnost protiplísňového nátěru je vždy minimálně tři a maximálně více jak 10 let. Trvanlivost protiplísňového nátěru závisí na agresivitě prostředí.

Mobilní pískování ocelových konstrukcí, nádrží, kamene, sklepu, karosérií

Abrazivní tryskání se nejčastěji používá jako příprava povrchu před novým nátěrem. Otryskáním se povrch zbaví starých nátěrů a rzi.

Díky své vysoké efektivnosti oproti např. ručnímu, nebo chemickému čištění a také cenovou dostupností si pískování vydobylo popularitu nejen v tradičních, převážně technických oborech jeho využití, ale i v uměleckém či jiném řemeslném uplatnění.

Kontaktujte nás pro více informací: +420 607 877 941

Úspora času

Mobilní pískování je oproti tradičním postupům několikanásobně rychlejší.

Efektivita práce

Otryskáním materiálu ušetříte náklady za manuální odstranění starých nátěrů a ošetření materiálu.