Prosím zapněte JavaScript

Malby, malířské práce

S malířskými pracemi máme více jak třicetiletou zkušenost. Malujeme na všechny možné povrchy, štukové omítky, sádrové omítky, sádrokartony, aj.
Malujeme byty, kanceláře, chodby, schodiště, výrobní haly, prodejny, ordinace, různé pracovní a výrobní provozy.  Pracujeme se všemi dostupnými malířskými barvami, které se objevují na našem trhu.

Provádíme malby od bílých odstínů (cena od 20,- Kč za 1m2), až k nejsytějším odstínům u vybraných vzorkovníků (cena od 40,- Kč za 1m2).

V malování jsme časově ochotni vycházet zákazníkovi co nejvíce vstříc. Například při malování kanceláří, nebo ve výrobních prostorách, ve skladech a podobně nabízíme malování v odpoledních, nebo nočních hodinách a to tak, abychom co nejméně omezili provoz ve firmě.

K naší nabídce při malířských pracích patří standardní úklid. Samozřejmostí je vše důkladně přikrýt foliemi, olepit páskami.

Mobilní pískování ocelových konstrukcí, nádrží, kamene, sklepu, karosérií

Abrazivní tryskání se nejčastěji používá jako příprava povrchu před novým nátěrem. Otryskáním se povrch zbaví starých nátěrů a rzi.

Díky své vysoké efektivnosti oproti např. ručnímu, nebo chemickému čištění a také cenovou dostupností si pískování vydobylo popularitu nejen v tradičních, převážně technických oborech jeho využití, ale i v uměleckém či jiném řemeslném uplatnění.

Kontaktujte nás pro více informací: +420 607 877 941

Úspora času

Mobilní pískování je oproti tradičním postupům několikanásobně rychlejší.

Efektivita práce

Otryskáním materiálu ušetříte náklady za manuální odstranění starých nátěrů a ošetření materiálu.