Prosím zapněte JavaScript

Bezpečnostní nátěry

Podlahové bezpečnostní nátěry SolidLux - okamžitě odolné

SolidLux je UV tvrditelný systém určený pro nátěry podlah, lajnování a bezpečnostní značení. Primárně je určen na betonové povrchy bez trvalého styku s vodou, ale lze jej použít také na dlaždice nebo kov. Po klasickém nanesení válečkem je barva vytvrzena UV světlem a je ihned mechanicky a chemicky odolná. Barvy jsou bez ředidel a bez zápachu.

Všude tam, kde je důraz na minimální přerušení provozu, aplikaci bez zápachu a vysokou odolnost nátěru. Systém SolidLux lze použít jak pro nátěry ploch, tak pro bezpečnostní značení a lajnování. Různé úrovně protiskluzu zaručí bezpečnost na pracovišti při zachování snadné čistitelnosti.

Máme dlouholetou zkušenost v odvětví bezpečnostního značení a bezpečnostních nátěrů. Bezpečnostní značení a šrafování je tedy naší velkou prioritou a provádíme různé barevné bezpečnostní nátěry ve výrobních halách.

Jaké nátěry bezpečnostních značení zajišťujeme?

Jedná se o únikové čáry a různá jiná značení např. pro vyhrazené skladové prostory, značení pro vysokozdvižné vozíky, označení hydrantu, plynu, elektrických rozvaděčů, hasících přístrojů, schodišťových stupňů apod.

Provádíme nátěry bezpečnostního značení a šrafování na rohy, vrata, závory, okrajové části výrobních strojů, nosných sloupů, zapuštěných kolejových pojezdů apod. Bezpečnostní nátěry šrafováním provádíme nejčastěji ve žluto-černém, nebo bílo-červeném provedení. Ve firmách provádíme i značení parkovacích míst pro automobily a kamionové stání.

Nabízíme také nátěry bezpečnostního značení na schodišťové stupně, požární žebříky, zábradlí, označení  v rizikových prostorách, jako jsou podchody, točící motory a zařízení.

Bezpečnostní nátěry a šrafování realizujeme po celé ČR

Benešov, Beroun, Blansko, Brno, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín , Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice , Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště , Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou.

Mobilní pískování ocelových konstrukcí, nádrží, kamene, sklepu, karosérií

Abrazivní tryskání se nejčastěji používá jako příprava povrchu před novým nátěrem. Otryskáním se povrch zbaví starých nátěrů a rzi.

Díky své vysoké efektivnosti oproti např. ručnímu, nebo chemickému čištění a také cenovou dostupností si pískování vydobylo popularitu nejen v tradičních, převážně technických oborech jeho využití, ale i v uměleckém či jiném řemeslném uplatnění.

Kontaktujte nás pro více informací: +420 607 877 941

Úspora času

Mobilní pískování je oproti tradičním postupům několikanásobně rychlejší.

Efektivita práce

Otryskáním materiálu ušetříte náklady za manuální odstranění starých nátěrů a ošetření materiálu.